Sortiment

V Našej Ponuke Nájdete​

Sortiment našich stavebnín dokáže napĺňať požiadavky domácich majstrov, profesionálov i veľkých firiem.

Ponúkame široké spektrum kvalitných stavebných materiálov  od podlahy až po strechy. 

01.

ZÁKLADNÝ MATERIÁL

V našej ponuke sa nachádza cement, vápno, betóny, omietky, potery, cementové spojivo, škárovacie a maltové zmesi, lepiace hmoty a stiery, aj samonivelizačné hmoty.

02.

MUROVACÍ MATERIÁL

Ponuka murovacích materiálom je dnes široká. V našej nájdete nie len Porfix, ale i tehly pre obvodové steny s vysokým tepelným odporom a pórobetón.

03.

OMIETKOVÉ MATERIÁLY

Povrchové úpravy sú dôležitou súčasťou kontaktných zatepľovacích systémov. U nás nájdete v ponuke fasády, omietky a potery od rôznych výrobcov.

04.

BETÓNOVÉ VÝROBKY

Ponúkame široký sortiment betónových výrobkov, ako zámkovú dlažbu, debniace tvárnice, obrubníky a palisády v rôznych prevedeniach.

05.

IZOLÁCIA

Je dôležité vybrať vhodný typ izolácie pre rôzne časti stavby - terasy, balkóny, strechy, podlahy, či spodnej stavby. U nás nájdete fasádne dosky, polystyrén i minerálnu vlnu.

06.

HYDROIZOLÁCIA

Hydroizolácia chráni dom pred vlhkosťou, tlakovou vodou, proti radónu, aj pri izolácii strechy. Ponúkame rôzne asfaltové pásy, asfaltové šindle i kontaktné fólie.

07.

STRECHY

V ponuke máme široký výber kvalitných škridiel s kompletným príslušenstvom, či už máte záujem o betónové, alebo keramické škridle. Okrem toho ponúkame i komínové systémy.

08.

SUCHÁ VÝSTAVBA

Sadrokartón patrí medzi najuniverzálnejšie stavebné materiály, v ponuke máme rôzne druhy spolu s kompletný príslušenstvom na jeho úravu ako tmely... Okrem toho máme pre Vás i OSB dosky.

09.

HUTNÝ MATERIÁL

Disponujeme širokým spektrom hutného materiálu, ako soklový profil, oceľové trubky, pásoviny, pozinkované a čierne oceľové profily a CD, UD, CW, UW profily. V ponuke máme i rezivo.

Spolupracujeme ​

C.E.G. Investment a.s.

Sme šecialistami na stavebné materiály, pri ktorých je najdôležitejšia kvalita a odolnosť voči vplyvom, ktorým budú vystavené. V našej ponuke nájdete len overené a kvalitné značky. Okrem toho ponúkame bezplatné poradenstvo a dokonca výpočet spotrebného materiálu potrebného na Vás projekt. Samozrejme Vám vieme v prípade záujmu pomôcť s dopravou, manipuláciu i skladovaním tovaru.